Elektronisko Iepirkumu Sistēma

Īpašs pasākums iepirkumu nozarei

22.09.2016

01.12.2016 notika pasākums “Iepirkumu Gada balva” un konference par publisko iepirkumu jomu.


Lai popularizētu iepirkumu jomu Latvijā un to nozīmi mūsdienu sabiedrībā, žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju 2016.gada 1.decembrī organizēja pasākumu “Iepirkumu Gada balvu” un konferenci par publisko iepirkumu jomas jautājumiem.
 
Pasākums norisinājās pirmo reizi Baltijas valstīs kā pateicība un novērtējums pasūtītājiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem.
 
Diemžēl iepirkumiem kā nozarei laika gaitā ir nākusi līdzi negatīva slava. Lai šo viedokli mainītu un pateiktos visiem, kas ir darbojušies iepirkumu nozarē, radās ideja par gada balvas organizēšanu. Ņemot vērā to, ka iepirkumu jomai ir jāattīstās un jānostiprina sava pozīcija Latvijas tirgū, mums ir jāpasakās tiem cilvēkiem, kas iepirkumu jomā darbojas. Piesakoties kādā no nominācijām, katram ir iespēja sevi parādīt no labākās puses, pastāstot par savu ieguldījumu iepirkumu jomā. Pēc tam gūstot atzinību un gandarījuma sajūtu,”
skaidro žurnāla “Iepirkumi” vadītājs, “Iepirkumu Gada balvas” idejas autors Kaspars Rozenkopfs.

 

Gada balvas laikā tika pasniegtas godalgas deviņās nominācijās. Pretendenti tika aicināti pieteikties nominācijām līdz 2016.gada 30.septembrim.

 

Kandidātu atbilstību un labākos nominantus noteica neatkarīga žūrija, kurā darbojās Finanšu ministrijas, Iepirkumu uzraudzības biroja, Valsts reģionālās attīstības aģentūras, Centrālo finanšu un līgumu aģentūras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Pašvaldību savienības pārstāvji.

 

"Iepirkumu Gada balvas" un konferences norisi atbalstīja AS "Augstsprieguma tīkls", banka “Citadele”, Iepirkumi.lv, ELKO, Ensto Latvija, advokātu biroji TRINITI, SORAINEN un Tark Grunte Sutkiene. 

Papildu informācija: Tīmekļa vietnē http://bit.ly/IepGadaBalva

Informāciju sagatavoja Šarlote Janoviča 

projekta “Iepirkumu Gada balva 2016” komunikācijas vadītāja.

image, 500x500px, 145.24 KB 

Saite uz VRAA mājaslapu: http://www.vraa.gov.lv/lv/news/article.php?id=44293Publikācijas datnes: